Home / Lajme / Rajon / Ballisti takohet me ish gjeneralin e UÇK-së, a po përgatiten për ndeshjen ndaj Serbisë?

Ballisti takohet me ish gjeneralin e UÇK-së, a po përgatiten për ndeshjen ndaj Serbisë?

13 shtator-Ismail Morina, i njohur me nofkën Ballisti, është parë sot në një lokale në Prishtinë duke darkuar me deputetin e Vetëvendosjes, Rexhep Selimin

Ballisti duket se është duke përgatitur diçka për ndeshjen ndaj Serbisë, por kësaj radhe jo i vetëm

Ismail Morina, i njohur me nofkën Ballisti, është parë sot në një lokale në Prishtinë duke darkuar me deputetin e Vetëvendosjes, Rexhep Selimin.

Një lexues i Gazetës Express, ka dërguar këtë fotografi që edhe e dëshmon këtë takim.

Por, ende nuk dihet arsyeja se pse janë takuar Ballisti dhe Selim

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *