Home / Lajme / Maqedoni / BDI prej tani mobilizohet për zgjedhjet, Neziri kryetar shtabi

BDI prej tani mobilizohet për zgjedhjet, Neziri kryetar shtabi

4 shtator- Në këtë mbledhje mësohet se është biseduar edhe për marrëveshjen e 2 qershorit, për nxjerrjen e vendit nga kriza politike si dhe qëndrimet e shprehura të BDI-së në negociata

Mobilizimi për zgjedhjet e 24 prillit 2016 ka qenë një nga pikat kryesore të mbledhjes së mbrëmshme të kryesisë së BDI-së të mbajtur në Tetovë.

Portale pro kësaj partie kanë informuar se ministri i Ekonomisë, Bekim Neziri është zgjedhur për shef të shtabit zgjedhor për zgjedhjet e prillit. Në këtë mbledhje mësohet se është biseduar edhe për marrëveshjen e 2 qershorit, për nxjerrjen e vendit nga kriza politike si dhe qëndrimet e shprehura të BDI-së në negociata

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *