Home / Lajme / Maqedoni / Bombë në Shkup, policia bllokon zonën

Bombë në Shkup, policia bllokon zonën

Shkup, 26 Shtator – Policia sot në mëngjes ka marrë një raport se një mjet shpërthyes është vendosur në një makinë në Kapishtec të Shkupit.

MPB për Kurir ka theksuar se është raportuar se në një makinë e tipit “Seat Ibiza”, në pronësi të Z.K., e cila ishte në rrugën “Vasil Gjorgov”, ishte vendosur një mjet shpërthyes, transmeton TetovaSot.

Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë dalë ekipet e policisë dhe njesitet anti-terroriste të cilët po kryejnë hetimin.

Më shumë detaje janë lajmëruar për më vonë.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *