Home / Lajme / Maqedoni / Makina shkel 6 vjeçarin në fshatin Poroj

Makina shkel 6 vjeçarin në fshatin Poroj

2 shtator-Fëmija i plagosur është transferuar shpejt në spitalin e Tetovës dhe pas ndihmës mjekësore, është lëshuar në shtëpi.

Në rrugën lokale në Poroj dje rreth orës 18, një automjet “Volvo” me targa të Tetovës, i drejtuar nga 41-vjeçari L.P nga Tetova, ka goditur 6-vjeçarin (këmbësor) nga i njëjti fshat, njofton SPB-Tetovë.

Fëmija i plagosur është transferuar shpejt në spitalin e Tetovës dhe pas ndihmës mjekësore, është lëshuar në shtëpi.

Pas inspektimit të aksidentit do përcaktohen shkaqet dhe detaje të tjera lidhur me këtë aksident

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *