Home / Lajme / Maqedoni / Miratohet dëshmia e Sllobodan Bogoevskit para gjykatës amerikane

Miratohet dëshmia e Sllobodan Bogoevskit para gjykatës amerikane

18 shtator-Të akuzuarit Elek Shtraub, Tamas Moravi dhe Andreas Balog do të dënohen në bazë të dëshmive që do thotë dëshmitari Bogoevski ku janë të përfshira 240 dëshmi.

Gjykata e Nju Jorkut në SHBA e ka hedhur poshtë kërkesën e të akuzuarve në aferën Magjar Telekom që të ndryshohet dëshmia e Sllobodan Bogoevskit informon Lokalno.mk. Të akuzuarit Elek Shtraub, Tamas Moravi dhe Andreas Balog do të dënohen në bazë të dëshmive që do thotë dëshmitari Bogoevski ku janë të përfshira 240 dëshmi.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *