Home / Lajme / Maqedoni / “Rebelet” e BDI-së veshen kuq e zi

“Rebelet” e BDI-së veshen kuq e zi

8 shtator-Ndryshe “Rebelet” e BDI-së siç njihen në popull krahu i luftës sot dhanë një mesazh “Ne Mundemi” të cilën nuk treguan se kujt i’a dedikuan, por opinon thuhet se krahu i luftës vayhdon të jetë kundër Musa Xhaferit.

“Rebelet” e BDi-së Hazbi Lika dhe Fatmir Dehari sonte janë veshur kuq e zi për t’i dhënë zemër kombëtares shqiptare kundër Portugalisë. Ndryshe “Rebelet” e BDI-së siç njihen në popull krahu i luftës sot dhanë një mesazh “Ne Mundemi” të cilën nuk treguan se kujt i’a dedikuan, por opinon thuhet se krahu i luftës vayhdon të jetë kundër Musa Xhaferit.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *