Home / Lajme / Maqedoni / Unaza e Shkupit e mbyllur për komunikacion

Unaza e Shkupit e mbyllur për komunikacion

14 shtator-
Ndryshimi i përkohshëm i regjimit të komunikacionit në unazën e Shkupit do të vlejë prej orës 7 deri më orën 19 në secilën prej datave të lartpërmendura.

Për shkak të xhirmit të filmit francez “A Fond”, unaza e Shkupit do të mbyllet për komunikacion në dy javët e ardhshme (nga data 14 deri më 18 – të shtator dhe prej datës 21 deri më 25-të shtator) si dhe më 28 shtator, njoftoi Lidhja Automoto e Maqedonisë pas njoftimit nga produksioni” Manufaktura”.

Ndryshimi i përkohshëm i regjimit të komunikacionit në unazën e Shkupit do të vlejë prej orës 7 deri më orën 19 në secilën prej datave të lartpërmendura.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *