Home / Lajme / Maqedoni / Xhevat Ademi zgjidhet shef i Shtabit zgjedhor në Tetovë

Xhevat Ademi zgjidhet shef i Shtabit zgjedhor në Tetovë

21 Shtator – Dega e BDI-së në Komunën të Tetovës në mbledhjen e saj të rregullt të mbajtur mbrëmë ka zgjedhur deputetin Xhevat Ademi për shef të Shtabit zgjedhor të BDI-së për komunën e Tetovës.

Dega e BDI-së në Komunën të Tetovës në mbledhjen e saj të rregullt të mbajtur mbrëmë ka zgjedhur deputetin Xhevat Ademi për shef të Shtabit zgjedhor të BDI-së për komunën e Tetovës.

Deputeti Ademi në këtë postë zgjidhet për herë të tretë nga dega e BDI-së – Tetovë.

Shefi i shtabit zgjedhor të BDI-së për Tetovën Xhevat Ademi sqaroi se puna e shtabit do të filloj që sot dhe se suksesi i BDI-së në Tetovë do të rritet.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *