Home / Lajme / Maqedoni / 21 vjeçari reh gruan 16 vjeçare në sytë e fëmijës (VIDEO)

21 vjeçari reh gruan 16 vjeçare në sytë e fëmijës (VIDEO)

Tetovë, 15 Tetor – Një 16 vjeçare nga Tetova, së bashku me nënën e saj, ka denoncuar dhunë familjare që e ka ushtruar burri i saj me të cilin ka jetuar disa vite.

Policia ka bërë të ditur se pas një zënke verbale të shkurtë, para vajzës së tyre të vogël, bashkëshorti 21 vjeçarë V.A disa herë e ka goditur në fytyrë ndërsa në ndërkohë është lënduar edhe vajza e mitur. Pas kësaj, 16 vjeçarja ka denoncuar rastin në Policinë e Tetovës dhe ka kërkuar ndjekje penale ndaj tij. Pak orë më vonë 21 vjeçari është arrestuar është biseduar me atë dhe pas zbardhjes së rastit do të ketë edhe padi adekuate.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *