Home / Lajme / Maqedoni / Aksident komunikacioni në autostradën Tetovë-Gostivar

Aksident komunikacioni në autostradën Tetovë-Gostivar

Tetovë, 27 Tetor – Para pak çastesh ka ndodhur një aksident komunikacioni në autostradën Tetovë-Gostivar me çrast janë ndeshur dy vetura.

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident komunikacioni në autostradën Tetovë-Gostivar me çrast janë ndeshur dy vetura.

Sipas informatave të para nuk ka të lënduar rëndë dhe janë shënuar dëme të konsiderueshme materiale.

Sot në këtë autostradë po zhvillohen intervenime në mbulimin e gropave, dhe nga fotot mund të shihet se aksidenti ka ndodhur në vendin ku janë makinerit e ndërmarjes “Rrugët e Maqedonisë”.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *