Home / Lajme / Maqedoni / Aksidentohet një fëmijë në Çegran (VIDEO)

Aksidentohet një fëmijë në Çegran (VIDEO)

Tetovë, 28 Tetor – Të martën rreth orës 17:00 në rrugën regjionale Gostivarë-Çegran, është rregjistruar një aksident trafiku. Në këtë aksident fëmija ka marrë lëndime trupore dhe me veturë tjetër është dërguar në Spitalin e Gostivarit, dhe pas marrjes së ndihmës së parë është lëshuar në shtëpi.

Të martën mbrëma pasdite rreth orës 17.00 në rrugën regjionale Gostivarë-Çegran, është rregjistruar një aksident trafiku ku kanë marrë pjesë, veturë e tipit Fiat me targa të Tetovës, e drejtuar nga 40 vjeçari D.N dhe një fëmijë gjashtëvjeçarë këmbësorë nga ky fshat. Në këtë aksident fëmija ka marrë lëndime trupore dhe me veturë tjetër është dërguar në Spitalin e Gostivarit, dhe pas marrjes së ndihmës së parë është lëshuar në shtëpi. Pas kryerjes së hetimeve, është duke u punuar në zbardhjen e rastit, ndërsa informatat e para kanë se bëhet fjalë për pakujdesi të gjashtëvjeçarit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *