Home / Lajme / Maqedoni / Aksion policor në Vizbeg të Shkupit ?

Aksion policor në Vizbeg të Shkupit ?

16 tetor- Për momentin nuk ka informacione për qëllimin e këtij aksioni policor. Pritet që gjatë ditës MPB të informoj më tepër në lidhje me aksion policor në fjalë.

Një aksion policor për momentin është duke u zhvilluar në Vizbeg të Shkupit. Për momentin nuk ka informacione për qëllimin e këtij aksioni policor. Pritet që gjatë ditës MPB të informoj më tepër në lidhje me aksion policor në fjalë.

Ndryshe gjatë ditës së djeshme u zhvillua një aksion policor në 5 lokacione, 2 në fshatin Hotël, 2 në fshatin Brezë dhe një në fshatin Mateç, ku u arrestuan 7 persona, nën dyshimin se kanë dhënë përkrahje logjistike për grupin e Kumanovës, në ngjarjet e 9 majit në Lagjen e Trimave dhe sulmin mbi stacionin e Gushincë

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *