Home / Sport / Armeni – Shqiperi 0-3 , me plis për Paris (VIDEO)

Armeni – Shqiperi 0-3 , me plis për Paris (VIDEO)

11 Tetor – Shqipëria mundi Armeninë me rezultat 0-3 dhe me këtë fitore siguroi shkuarjen në Francë 2016

Shqipria në ndeshjen e fundit që kishte luajti me Armeninë dhe fitoi me rezultat 0-3.

Kuq e zinjtë shkojnë drejt Francë 2016 pë herë të parë në histori dhe padyshim edhe festa e tifozëve nuk mungoj nga të gjitha anët ku jetojnë Shqiptaret.

Video në vazhdim jan nga festa e Ballistëve të Tetovës që festuan fitoren e Shqiprisë, duke qene ende të mllefosur për humbjen e Shqiprise ndaj Serbisë.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *