Home / Lajme / Maqedoni / Digjet një shtëpi në fshatin Gajre

Digjet një shtëpi në fshatin Gajre

19 Tetorë – Sot rreth orës 15:15 në fshatin Gajre të Tetovës është djegur një shtëpi, nuk ka të lënduar.

Sot më 19.10.2015 në ora 15 e 15 minuta ka shpërthyer një zjarr në një shtëpi në fshatin Gajre të Tetovës .
Ekipi i zjarfiksave kanë dalur menjëherë në vendin e ngjarjes me 2 automjete dhe 6 zjarfiksa dhe me ndihmën e banorëve të Gajres kanë lokalizuar zjarin që të mos përhapet zjari nëpër shtëpitë tjera.

Të lënduar nuk ka por llogaritet dëm i madh material, ku pronari i shtëpisë humbi 3 dhoma dhe mund të llogaritet ka mbetur pa kulm mbi kokë, raporton Uka Aliti shef i zjarrfiksave.

Ekipet e policisë kanë dalur në vend të ngjarjes dhe bëjnë hetimet e më tejshme.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *