Home / Sport / E gjithe Shqiptaria feston kualifikimin historik

E gjithe Shqiptaria feston kualifikimin historik

12 Tetor – Përveç Tiranës,Prishtinë, dhe qyteteve të tjera shqipfolëse, edhe shqiptarët e Malit të Zi, Maqedonise, Kosovces e Lugines se Presheves kane festuar neper rruge.

E gjithë mbarë shqiptaria po feston kualifikimin e Kombëtares Shqiptare të Futbollit në Europian.

Përveç Tiranës,Prishtinë, dhe qytetetëve të tjera shqipfolëse, edhe shqiptarët e Malit të Zi po festojnë në rrugët e qytetit të Tuzit dhe Ulqinit kualifikimin historik të kuqezinjëve.

Festë e çmendur edhe në Angli. Shqiptarët e anglisë festojnë në rrugë kualifikimin historik të Kombëtares kuqezi.
– See more at: http://www.panorama-sport.com/2015/10/e-gjithe-shqiptaria-feston-kualifikimin-historik-video/#sthash.iFY1QAHi.dpuf

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *