Home / Lajme / Maqedoni / E hënë 12 tetori ditë jopune për të gjithë qytetarët e Maqedonisë

E hënë 12 tetori ditë jopune për të gjithë qytetarët e Maqedonisë

05 Tetor – Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njofton qytetarët se dita e Hënë është ditë jopune.

Dita e Kryengritjes Popullore 11 Tetori 2015 (e diel), respektivisht 12 tetori (e hënë) është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Maqedonisë, njoftoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Nga Ministria të gjithë qytetarëve të Maqedonisë ua uron Ditën e Kryengritjes Popullore.

Gjithashtu lexo

Kuvendi duhet të votojë për shkarkim të Zvërlevskit

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot duhet të mbajë vazhdime të tre seancave midis të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *