Home / Lajme / Maqedoni / Ekskluzive: “Uniteti” të shtunën del publikisht në skenën politike

Ekskluzive: “Uniteti” të shtunën del publikisht në skenën politike

1. Tetor – “Të shtunën në konferencë për shtyp do të ju informojmë rreth ecurive të punës dhe do të shpalosim një pjesë të platformës”, tha për Portalb Adili.

Të shtunën ora 11, në Hotel Aleksandar Palace- Shkup, subjekti i ri “Uniteti” do të mbajë konferencë për shtyp në lidhje me ecuritë e punës si subjekt politikë.

Lajmin për Portalb e ka konfirmuar deputeti Zylfi Adili, i njohur në opinion me nofkën Komandant Qufa.

“Të shtunën në konferencë për shtyp do të ju informojmë rreth ecurive të punës dhe do të shpalosim një pjesë të platformës”, tha për Portalb Adili.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *