Home / Lajme / Maqedoni / Ermira ‘tallet’ me slloganin e BDI-së

Ermira ‘tallet’ me slloganin e BDI-së

19 tetor-Duke e përshtatur atë me iniciativën e saj për reforma brenda në parti Ermira duke kerkuar transparence.

Ermira Mehmeti ka talluar sloganin e ri të Bashkimit Demokratik për Integrim duke e përshtatur atë me iniciativën e saj për reforma brenda në parti.

Mbrëmë ajo në profilin e saj në Facebook ka shkruar:
Fillojmë – me reforma;
Iniciativa – per reforma;
Transparencë – dhe reforma;
Optimizëm – jep reforma;
Rezultate – sjell reforma;
Entuziazëm – se ndodh reforma;
‪#‎FILLOJMË‬ – nga fitorja ne fitore!

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *