Home / Lajme / Maqedoni / Fazliu: Ali Ahmeti një mashtrues i madh

Fazliu: Ali Ahmeti një mashtrues i madh

18 tetor-E kësaj radhe vërtete ju ka hije slogani i tyre “FILLOJMĒ” me shtesën “MBRAPSHT ” … aq ishte. Vërtetë filluan mbrapsht. Fillim i fundit të tyre.

Deputeti i PDSH-së, Bekim Fazliu Ali përmes një postimi në rrjetet sociale, e ka quajtur super mashtrues lideri e BDI-së, Ali Ahmeti.

“Nesër jep vendime paramendoni , për kryetaret e 34 shtabeve komunale , a dekreton shefin e shtabit qendror. Dhe këtë budallallēk të rradhës , duan ta shēnojnē si ngjarje dhe ta informojnë opinionin e gjerë.

E kësaj radhe vërtete ju ka hije slogani i tyre “FILLOJMĒ” me shtesën “MBRAPSHT ” … aq ishte. Vërtetë filluan mbrapsht. Fillim i fundit të tyre.

Dhe çdo fund i kriminelëve, patjetër tē jetë dramë! Skena e fundit e dramës sē quajtur BDI , fillon nesër dhe përfundon me 24 prill 2016 , pa mundësi qē të reprizohet ndonjëherë!”, shkruan Fazliu

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *