Home / Lajme / Rajon / Ja çfarë bëjnë Sinani, Roberti e Afrimi, pos muzikës!

Ja çfarë bëjnë Sinani, Roberti e Afrimi, pos muzikës!

20 Tetor – Ja cilat janë bizneset e këngëtarve më të mirnjohur Kosovarë.

Sinan Vllasaliu dhe Robert Berisha, shokë të pandashëm po vazhdojnë të jenë bashkë edhe në biznes. Thuhet se clubin e natës “Industry” e kanë në pronësi

Edhe Afrim Muqiqi, është raportuar se ka në bashkëpronësi restorantin “Prishtina” që ndodhet në stadiumin e kryeqytetit.

Këta janë vetëm disa. Ka edhe të tjerë VIP-a kosovarë që pos punës primare merren edhe me biznese tjera.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *