Home / Lajme / Rajon / Ja kush e hudhi gazin lotsjellës sot në Kuvendin e Kosovës

Ja kush e hudhi gazin lotsjellës sot në Kuvendin e Kosovës

15 tetor-
Opozita sërish kanë hedhur gaz lotsjellës. Duket se ai që ka hedhur gazin ka qenë deputeti Faton Topalli.Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka thirrur shefat e grupit parlamentar në takim ndërkaq iu ka thënë deputetëve të dalin nga salla

Deputetë opozitarë sërish janë mbledhur pranë foltores së Kuvendit, përkatësisht para ulëses së kryetarit të Kuvendit Kadri Veseli.
Ata sërish po mundohen që të pengojnë punimet e Kuvendit të Kosovës, sikurse dhe më parë.

Opozita sërish kanë hedhur gaz lotsjellës. Duket se ai që ka hedhur gazin ka qenë deputeti Faton Topalli.

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka thirrur shefat e grupit parlamentar në takim ndërkaq iu ka thënë deputetëve të dalin nga salla.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *