Home / Sport / Mediat serbe: Deklasuam Shqiperinë

Mediat serbe: Deklasuam Shqiperinë

09 Tetor – E përditshmja serbe Kurir.rs shkruan: “Serbia me golat e Kolarov dhe Ljajic deklason Shqipërinë.

Mediat në Serbi janë në festë pas fitores së skuadrës së tyre në ndeshjen kundër Shqipërisë në Elbasan Arena me rezultat 2:0.

E përditshmja serbe Kurir.rs shkruan: “Serbia me golat e Kolarov dhe Ljajic deklason Shqipërinë.

Më e ashpër ishte Blic.rs e cila shkruan për festimin në Elbasan Arena.

“Shok në Elbasan, shqiponjat serbe fitojnë midis Shqipërisë”.

Ndërsa B92 ishte më e shkurtër, duke shkruar: “Serbia deklason Shqipërinë”.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *