Home / Sport / Modelja serbe: Jam marrë vesh me Ramën, Serbia fiton 2:1

Modelja serbe: Jam marrë vesh me Ramën, Serbia fiton 2:1

08 Tetor – Modelja serbe, Natas Saviaj ka thënë se është marrë vesh me Edi Ramën për rezultain e ndeshjes Shqipëri-Serbi.

Bukuroshja serbe, Natasa Savija ka bërë një deklaratë ‘bombastike’ për ndeshjen ndërmjet Shqipërisë dhe Serbisë që do të zhvillohet sonte në ‘Elbasan Arena’.

Ajo gjatë një show televiziv ka thënë se për rezultatin e ndeshjes është marrë vesh me kryeministrin shqiptar, Edi Rama.

“Unë jam marrë vesh me Edi Ramën për rezultatin e sakët. Serbia do të fitoj me rezultat 2:1”, tha Savija për Kurir.rs. /Express

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *