Home / Sport / Nis hyrja e tifozëve në ‘Elbasan Arena’, masa të rrepta të sigurisë (Foto)

Nis hyrja e tifozëve në ‘Elbasan Arena’, masa të rrepta të sigurisë (Foto)

08 Tetor – Ka nisur hyrja e tifozëve në stadiumin “Elbasan Arena”.

Ashtu siç ishte parashikuar, zona përreth stadiumit të “Elbasan Arenas” është blinduar nga masa të rrepta sigurie.

Forca të shumta policore janë angazhuar që çdo gjë të shkojë më së miri dhe pa incidente, shkruan Supersport.

Edhe pse në ballkonet e pallateve nuk mungojnë flamujt Kuqezi si dhe personat kureshtarë që nuk dëshirojnë të humbasin spektaklin në rrugët e Elbasanit.

Nga ana tjetër në mbështetje të Forcave Policore Shqiptare i janë bashkuar edhe ato nga Kosova. Gjithashtu në pallatet përreth stadiumit janë vendosur edhe disa snajper.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *