Home / Lajme / Rajon / Rexhep Selimi e futi gazin lotsjellës në Kuvend?

Rexhep Selimi e futi gazin lotsjellës në Kuvend?

15 tetor-Me pas Donika ka planifikuar me deputetin Pal Lekajn dhe ajo e ka hedhur gazin lotsjellës”, ka thënë gazetari INFOKUSI-t.

Në sallën e Kuvendit para se të gjuhej gazi lotsjellës janë parë duke diskutuar deputeti i VV-së, Rexhep Selimi dhe deputetja e AAK-së, Donika Kada Bujupi.

Sipas gazetarit të INFOKUS në ato momente sa kanë qenë duke biseduar, deputeti Selimi është parë duke i dhenë gazin lotsjellës deputetes së AAK-së, Donika Kada–Bujupit.

“Rexhep Selimi, para se me shkur të foltorja e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli i ka dhënë diçka deputetes Donika Kada –Bujupit. Ajo është parë duke e futur në xhep dhe pasi Selimi iu ka bashkëngjitur deputeteve të tjerë të foltorja, deputetja e ka gjuajtur gazin lotsjellës. Me pas Donika ka planifikuar me deputetin Pal Lekajn dhe ajo e ka hedhur gazin lotsjellës”, ka thënë gazetari INFOKUSI-t.

Gjithashtu lexo

Haradinaj: Mos e lëndoni UÇK-në – (VIDEO)

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka kërkuar që askush të mos e ofendojë UÇK-në, meqë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *