Home / Sport / Shkëndija BOX shënon 5 vjetorin e themelimit (VIDEO)

Shkëndija BOX shënon 5 vjetorin e themelimit (VIDEO)

Tetovë, 15 Tetor – Në turneun nderkombetare kushtuar pesë vjetorin e themelimit nën moton “5 VJET ME JU” do te boksojne të gjithë boksierët më të mirë të Kosovës,Shqiperisë dhe Maqedonisë.

Të shtunën me fillim në ora 15.00 në sallën e sporteve të Gjimnazit do të shënohet 5 vjetori i themelimit të klubit të Boksit Shkëndija Box nga Tetova. Me këtë rast themeluesi dhe trajneri Halim Abazi sqaron se do të performojnë boksierë të njohur njëkohësisht do të ketë edhe pjesë artistike, njofton Televizioni Koha.

Në turneun nderkombetare kushtuar pesë vjetorin e themelimit nën moton “5 VJET ME JU” do te boksojne të gjithë boksierët më të mirë të Kosovës,Shqiperisë dhe Maqedonisë. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *