Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë, 21 vjeçari rrah të dashurën e tij 16 vjeçare (VIDEO)

Tetovë, 21 vjeçari rrah të dashurën e tij 16 vjeçare (VIDEO)

15 Tetor – 16 vjeçarja nga Tetova në prani të nënës së saj, mbrëmë rreth orës 21 ka raportuar për dhunën në familje që e ka kryer i dashuri i saj, e cila ka jetuar së bashku për disa vjet

16 vjeçarja nga Tetova në prani të nënës së saj, mbrëmë rreth orës 21 ka raportuar për dhunën në familje që e ka kryer i dashuri i saj, e cila ka jetuar së bashku për disa vjet, njofton SPB-Tetovë.

Pas një grindje të shkurtër verbale para vajzës së tyre të vogël, ai ka goditur në fytyrën e saj, dhe në përleshje e ka shkelë edhe vajzën, më pas ajo ka telefonuar në stacionin e policisë dhe ka kërkuar ndjekjen penale për dashurin ‘burrin e saj të pa martuar’.

Më vonë, personi V.A (21), gjithashtu nga Tetova është i privuar nga liria, është biseduar me të dhe në sqarimin e plotë të të gjitha detajeve që kanë të bëjnë me rastin, do të përballet me nënshtrim.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *