Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë: Homazhe tek varri i Isa Likës – Komandant Iliri

Tetovë: Homazhe tek varri i Isa Likës – Komandant Iliri

19 tetor-Në homazhin që do të mbahet sot në orën 16 e 30 do të marrin pjesë personalitete të ndryshme, familjarë dhe shokë.

Sot në varezat ë deshmorëve në Tetovë do të mbahen homazhe në nderë të komandant Isa Likës, Komandant Iliri.
Në homazhin që do të mbahet sot në orën 16 e 30 do të marrin pjesë personalitete të ndryshme, familjarë dhe shokë.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *