Home / Sport / Tifozët e Beshiktashit i nxjerrin Toshiqit flamurin shqiptar

Tifozët e Beshiktashit i nxjerrin Toshiqit flamurin shqiptar

19 Tetor – Duket se tifozët e Beshiktashit e kanë marë seriozisht festimin e Toshiq që e bëri ndaj Shqipërisë duke i nxjerë tre gishta.

Ju kujtohet futbollisti serb Dushko Toshiq, i cili pas fitores Shqipëri – Serbisë (0:2) në Tiranë, kishte ngritur tri gishta që është shenjë përshëndetëse e serbëve.

Ndërkohë sot tifozët e Beshiktashit, ku edhe luan Toshiq para ndeshjes e kishin ftuar lojtarin serb dhe ia shpalosën flamurin kombëtar shqiptar.

Toshiq nuk e priti fare mirë kët gjest të tifozëve të Beshiktashit prandaj duhet të mendohet mirë se si do ti festojë golat tjerë.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *