Home / Lajme / Maqedoni / Vrapçisht, burri mbyti gruan me sëpatë

Vrapçisht, burri mbyti gruan me sëpatë

20 tetor-
Vrasja ka ndodhur në shtëpinë e tyre, kurse sipas informacioneve jozyrtare shkak janë raportet familjare të parregulluara.

Një burrë nga Vrapcishti mbrëmë pas mesnate e ka mbytur gruan me sëpatë, dhe më pas është paraqitur në polici.

Vrasja ka ndodhur në shtëpinë e tyre, kurse sipas informacioneve jozyrtare shkak janë raportet familjare të parregulluara.

I dyshuari për vrasje ndodhet në polici.

Gjithashtu lexo

Armata e Maqedonisë shënon 25 vjetorin e formimit të saj

Armata e Republikës së Maqedonisë sot shënon 25 vjet nga formimi i saj. Solemniteti qendror është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *