Home / Lajme / Maqedoni / Ali Ahmeti sot në Bogovinë

Ali Ahmeti sot në Bogovinë

11 nëntor-
Ndërsa në ora 12.00 do të hapet zyra rajonale e Ministrisë së Bujqësisë në Komunën e Bogovinës. Në këtë eveniment do të marrin pjesë përfaqësues të pushtetit qendror dhe lokal.

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) z.Ali Ahmeti, sot ( e mërkurë, 11.11.2015) në ora 13.00 do të marrë pjesë në hapjen e thertores “Nuro Kompani” në fshatin Kamjan- Komuna e Bogovinës.

Ndërsa në ora 12.00 do të hapet zyra rajonale e Ministrisë së Bujqësisë në Komunën e Bogovinës. Në këtë eveniment do të marrin pjesë përfaqësues të pushtetit qendror dhe lokal.

Në ora 11.00 do të vizitohet Kompania “HIT 73” në f.Kamjan të Komunës së Bogovinës.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *