Home / Lajme / Maqedoni / Arrestohet 57 vjeçari nga Tearca për vepër kriminale “vrasje”

Arrestohet 57 vjeçari nga Tearca për vepër kriminale “vrasje”

5 nëntor-
Pas arrestimit dhe një paraburgim të shkurtër A.SH është dënuar për një krim “vrasje”, dhe në ora 22:30 minuta është dorëzuar në burgun e “Idrizovës” në Shkup.

Mbrëmë rreth orës 19, njësiti i policisë së Tetovës kanë privuar nga liria 57-vjeçarin A.SH nga Tearca, i cili me urdhër të përshtatshme të gjykatës kërkohej për të shërbyer një dënim me burg prej pesë vjetësh, njofton SPB-Tetovë.

Pas arrestimit dhe një paraburgim të shkurtër A.SH është dënuar për një krim “vrasje”, dhe në ora 22:30 minuta është dorëzuar në burgun e “Idrizovës” në Shkup.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *