Home / Lajme / Kronika e zezë / Arrestohet i kërkuari për tregëti me armë

Arrestohet i kërkuari për tregëti me armë

Pjesëtarë të Policisë së Tetovës më 27 nëntor kanë arrestuar 56 vjeçarin E.S nga fshati Reçicë e madhe.

“Pas arrestimit dhe mbajtjes në Policisë, 56 vjeçari është dërguar në burgun e Idrizovës në Shkup, për vuajtjen e dënimit në kohë zgjatje prej një viti. I njejti kërkohej për veprën penale “përpunim i paligjshëm, mbajtje dhe lëshim në treg të armëve apo materieve shpërthyese”, njofton Sektori për Punë të Brendëshme në Tetovë.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *