Home / Lajme / Dhjetëra të lënduar në aksidentin rrugor tek “Tri biseri”

Dhjetëra të lënduar në aksidentin rrugor tek “Tri biseri”

Në aksidentin rrugor që ndodhi sot në mëngjes tek QT “Tri biseri” sipas informacionve paraprake janë lënduar dhjetëra persona.

Ministria e Punëve të Brendshme konformoi se  në orën tetë është paraqitur aksident rrugor i cili ndodhi në bulevardin “Jane Sandanski” përballë QT “Tre biseri”. Janë përplasur autobusi me numër tre i Ndërmarrjes Publike të Qarkullimit dhe autobusi privat me numrin 23, që kanë lëvizur nga qendra për në Aerodrom.

Të lënduarit me autoambulanca të urgjencës janë transportuar në disa prej klinikave të Shkupit.

Gjithashtu lexo

Bajram Rexhepi një burrështetas i guximshëm – (FOTO & VIDEO)

Homazhe për nder të të ndjerit Bajram Rexhepi janë zhvilluar në hollin e Kuvendit të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *