Home / Kryesoret / Djali i zhdukur nga Shkupi gjendet në Tetovë

Djali i zhdukur nga Shkupi gjendet në Tetovë

Njëzet e gjashtë vjeçari M.D nga Shkupi i cili katër ditë më parë ishte raportuar si i zhdukur, u gjet dje në Tetovë, në afërsi të hotelit “Liraku”.

MPB ka thënë se ai i është dorëzuar prindërve të tij, B.D. 55-vjeçar

Gjithashtu lexo

A ikën diplomatët e Serbisë për të mbrojtur përfshirjen e agjentëve të tyre në dhunën në Kuvend? (Foto)

Është duke ndodhur një skandal diplomatik në mes Maqedonisë dhe Serbisë dhe si rezultat i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *