Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjendet i varrur 25 vjeçari nga Tetova në selinë e forumit rinor të BDI-së (VIDEO)

Gjendet i varrur 25 vjeçari nga Tetova në selinë e forumit rinor të BDI-së (VIDEO)

Tetovë, 13 Nëntor – Trupin e pajetë e ka gjetur vëllua i të ndjerit, i cili më pas ka njoftuar policinë dhe familjen. Policia nuk ka dalur me informacione rreth këtij rasti, ndërsa në vendngjarje hetime kanë bërë pjesëtarët e SPB-së dhe të Prokurorisë së Tetovës, njofton Televizioni Koha.

Në orët e hershme të mëngjesit është gjetur i varrur 25 vjeçari M.H nga Tetova në shkallët e objektit të Postës së Tetovës, që shfrytëozhet edhe nga Forumi Rinor i BDI-së. Trupin e pajetë e ka gjetur vëllua i të ndjerit, i cili më pas ka njoftuar policinë dhe familjen. Policia nuk ka dalur me informacione rreth këtij rasti, ndërsa në vendngjarje hetime kanë bërë pjesëtarët e SPB-së dhe të Prokurorisë së Tetovës, raporton Televizioni Koha.

Sipas burimeve nga vendngjarja 25 vjeçari deri dje ka qenë në vendin e tij të punës, kurse në orët e mbërmjes ka ndrruar vëllaun e tij i cili ka punuar në këtë objekt. Gjatë ditës së sotme kur vëllau ka shkuar në vendine punës, e ka gjetur të varur në kabëll në shkallët e objektit vëlluan e tij.

Ndyrshe, sipas informacioneve tashmë i ndjeri para disa muajve kishte diplomuar në USHT ndërsa deri më tash nuk kishte shfaqur probleme. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *