Home / Sport / Lajm Tronditës për Barcelonen?

Lajm Tronditës për Barcelonen?

2 Nëntor – Barcelona ka marrë një lajm të hidhur mëngjesin e sotshën për Lionel Messin

Lionel Messi e ka pasur datën e rikthimit me 21 nëntor 2015, apo ditën kur do të luhet klasikja, por si duket shërimi i tij nuk po shkon ashtu siç duhet.

Tashmë kjo gjë u zbulua nga gazeta spanjolle “Sport”, e cila ka theksuar se: ” Messi nuk luan në klasike “, një shkrim që i tronditi tifozët katalanas.
Rikuperimi i argjentinasit nuk shkoi mirë, dhe gazeta sport shkruan se tashmë është zyrtare dhe Leo nuk do të luaj në klasike, vetëm nëse ndodh ndonjë mrekulli, ai do të kthehet të luaj.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *