Home / Emisionet / MEJDANI (21:45 Cdo të hëne)

MEJDANI (21:45 Cdo të hëne)

Mejdani eshte emision i drejtperdrejte i cili emitohet cdo te hene ne oren 21:45 dhe reprizohet te marten ne oren 13:oo. Ne kete emision trajtohen probleme politike me pjesemarres nga pushteti qendror dhe vendor.

Gjithashtu lexo

17 Tetori dita Ndërkombëtare kundër varfërisë

Sipas Kombeve të Bashkuara, 17 tetori i çdo viti shënon Ditën Ndërkombëtare për Zhdukjen e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *