Home / Lajme / Maqedoni / Mot me diell dhe me vranësira mesatare

Mot me diell dhe me vranësira mesatare

1 nëntor-Do të fryj erë e lehtë ndërsa në pjesët veri-lindore të vendit do të fryj erë mesatare në drejtim veri-lindor.
Temperatura e mëngjesit do të jetë nga -4 deri më 5 ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 13 deri më 18 gradë Celsius.

Moti sot në Maqedoni në orët e hershme të mëngjesit do të jetë tejet i ftohtë, ndërsa brenda ditës do të kemi periudha dielli dhe vranësira mesatare. Do të fryj erë e lehtë ndërsa në pjesët veri-lindore të vendit do të fryj erë mesatare në drejtim veri-lindor.
Temperatura e mëngjesit do të jetë nga -4 deri më 5 ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 13 deri më 18 gradë Celsius.
Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm me temperaturë nga 5 deri më 17 gradë Celsius.

Gjithashtu lexo

Sali Berisha: “Shkëndija” e Tetovës bën sot historinë!

Ish- kryeministri Sali Berisha i kushton një status ndeshjes mes Milanit dhe Shkëndijës së Tetovës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *