Home / Lajme / Botë / Përfundon aksioni i Policisë në Paris, vriten 2 pengmarrës

Përfundon aksioni i Policisë në Paris, vriten 2 pengmarrës

14 nëntor-Nuk jepen shumë detaje, por raportohet se 2 pengmarrës janë vrarë, kurse pengjet janë liruar.

Mediat nga Parisi raportojnë se pak çaste më parë ka përfunduar operacioni i njësive speciale franceze për lirimin e pengjeve në Batacalan.
Nuk jepen shumë detaje, por raportohet se 2 pengmarrës janë vrarë, kurse pengjet janë liruar.

Gjithashtu lexo

Ishulli i Fazanëve që ndan dy shtete: Këtë vend të vogël e administron gjatë muaj Spanja dhe gjashtë tjerë Franca (Video)

Në provincën Baske, mes qytetit verior spanjoll Irun dhe atij jugperëndimor në Francë, Henda, rrjedh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *