Home / Kryesoret / Policia e mbolizuar për 28 Nëntorin, patrullon në sheshe

Policia e mbolizuar për 28 Nëntorin, patrullon në sheshe

Policia e Kosovës është mobilizuar dhe tanimë ka dalë dhe po patrullon në sheshet ku do të festohet 28 Nëntori dhe manifestimi i opozitës, kundër Asociacionit dhe demarkacionit me Malin e Zi.

Sheshi i stolisur me flamuj kombëtar, ekspozita e kullave të Kosovës dhe kontrolli i Policisë së Kosovës për ndonjë mjet të dyshimtë

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *