Home / Kryesoret / Sërish gaz lotsjellës në seancë

Sërish gaz lotsjellës në seancë

Deputeti Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi kanë gjuajtur gaz lotsjellës në sallën ku mbahet seanca.

Seanca është ndërprerë dhe pozita ka lëshuar seancën. Për momentinnë sallë janë sigurimi dhe një pjesë e opozitës.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *