Home / Sport / Shkëndija do të përballet me Vardarin në çerekfinalen e Kupës së Maqedonisë

Shkëndija do të përballet me Vardarin në çerekfinalen e Kupës së Maqedonisë

03 Nëntor – Sot në zyrat e FFM-së në Shkup është hedhur shorti për dyshet e fazës së çerekfinales së Kupës së Maqedonisë.

Shkëndija ka tërhequr Vardarin dhe përmes dy takimeve me konkurentin më të madh do të kërkohet vazhdimi i garave në këtë kompeticion, ku njëjtë si në kampionat edhe këtu kërkohet trofeu.

Kujtojmë se trofeu i Kupës së Maqedonisë është i vetmi që mungon në vitrinat e Shkëndijës.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *