Home / Kryesoret / Shkëndija deklason Vardarin me rezultat 3-0

Shkëndija deklason Vardarin me rezultat 3-0

Sot klubi futbollistik Shkëndija ka luajtur 1/8 e finales së kupës së Maqedonisë me Vardarin në Shkup, ku Shkëndija e fitoi këtë takim me rezultat 3-0.

Autorët e golave ishin Stenio Junior në minutën e 22 të takimit, goli i dytë u shënua nga Ardian Cuculi në minutën e 44 dhe golin e tretë për kuqezinjte e shënoi Radenski në minuten e 91 të takimit.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *