Home / Lajme / Maqedoni / Top 100 kompanitë më të suksesshme

Top 100 kompanitë më të suksesshme

Nesër, 25 nëntor 2015 (e mërkurë) në orën 11.00, në hotelin “New Star” në Shkup, Ministri i Ekonomisë Bekim Neziri do të merr pjesë dhe do të ketë paraqitje në promovimin solemn të katalogut të pestë me radhë “Top 100 kompanitë më të suksesshme në Maqedoninë Veri-Perëndimore”, ku është bërë përzgjedhja e kompanive më të suksesshme shqiptare në vend. Ngjarja që organizohet nga Oda Ekonomike të Maqedonisë Veriperëndimore, do të tubon në një vend, biznesmenë dhe përfaqësues të instutucioneve qëndrore dhe lokale.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *