Home / Lajme / Kronika e zezë / Vetëhelmohet 20 vjeçarja nga Gostivari

Vetëhelmohet 20 vjeçarja nga Gostivari

Mbrëmë rreth orës 2 të natës, në Departamentin Emergjent të Spitalit të Gostivarit është pranuar 20 vjeçarja XH.M pa ndjenja, njofton SPB-Tetovë.

Pak para se është pranuar ajo ka pirë një sasi të ndryshme të mëdha tabletash, pas së cilës ajo është përkeqësuar seriozisht me shëndetin e saj.

Pas ndihmës së dhënë në Spitalin e Gostivarit me autoambulancë është transferuar urgjentisht në klinikat e Shkupit.

Janë marr të gjitha masat dhe aktivitetet për të pastruar të gjitha detajet në lidhje me të, pse dhe si i ka pirë tabletat.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *