Home / Lajme / Maqedoni / Vetëhelmohet 36 vjeçarja nga Cigllana e Gostivarit

Vetëhelmohet 36 vjeçarja nga Cigllana e Gostivarit

5 nëntor-Së shpejti është transferuar në spitalin e Gostivarit dhe pas ndihmës mjekësore, është lëshuar për kurim në shtëpi.

Dje pasdite rreth orës 17 në shtëpinë e familjes në lagjen Cigllana të Gostivarit, 36-vjeçarja I.M është helmuar duke pirë tableta në sasi të madhe (qetësues), njofton SPB-Tetovë.

Së shpejti është transferuar në spitalin e Gostivarit dhe pas ndihmës mjekësore, është lëshuar për kurim në shtëpi.

Shkak i helmimit sipas saj janë problemet familjare dhe keqkuptime

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *