Home / Lajme / Maqedoni / Zbulohet identiteti i shqiptarit që u hodh nga dritarja e gjykatës së Gostivarit

Zbulohet identiteti i shqiptarit që u hodh nga dritarja e gjykatës së Gostivarit

7 nëntor-Pas dy orëve kërkim, Policia ka arritur ta vë nën pranga të riun nga Shqipëria. Bëhet fjalë për 39 vjeçarin Arian Disha, i akuzuar për dy vepra penale një vjedhje të rëndë dhe një tentim vjedhjeje me arm

Një shqiptar ka arritur për një kohë të shkurtër të arratiset nga Gjykata Themelore e Gostivarit pasi është hedhur nga kati i dytë i godinës së gjykatës.

Forcat e policisë janë vënë në ndjekje të tij pasi paraprakisht në tentimin për ta ndaluar shqiptarin edhe pse kishte kërcyer pas , kishte dështuar një pjestarë i Policisë. Pas dy orëve kërkim, Policia ka arritur ta vë nën pranga të riun nga Shqipëria. Bëhet fjalë për 39 vjeçarin Arian Disha, i akuzuar për dy vepra penale një vjedhje të rëndë dhe një tentim vjedhjeje me arm

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *