Home / Lajme / Maqedoni / Thaçi në Bruksel me ftesë të Hanit

Thaçi në Bruksel me ftesë të Hanit

 
Ju njoftojmë që Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, .Menduh Thaçi sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Bruksel. Gjatë qëndrimit dyditorë në Bruksel Kryetari i PDSH-së, z.Thaçi do të realizojë takime të nivelit më të lartë në Komisonin Evropian si dhe në Parlamentin e BE-së.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *