Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident në rrugën Tetovë-Gostivar, nuk ka të lënduar

Aksident në rrugën Tetovë-Gostivar, nuk ka të lënduar

Dje rreth orës 13, në autostradën Tetovë-Gostivar, pranë kryqëzimin në Tumçevisht, makina e pasagjerëve “Opel Vectra” me targa të Ohrit i drejtuar nga I.E 39-vjeçar nga Kërçova, ka humbur kontrollin, dhe ka dal nga rruga duke u përplasur me një gardh të sigurisë metalike, njofton SPB-Tetovë.

Gjatë përplasjes nuk ka të lënduar , kurse dëmi i shkaktuar është vlerësuar në 120 mijë denarë.

Është bërë inspektimi në vendin e ngjarjes për përcaktuar shkakun dhe rrethanat e tjera në të cilat ka ndodhur aksidenti.

Gjithashtu lexo

Nuk do të ketë mungesë të drurit – (VIDEO)

Zjarret që ishin aktiv në periudhën e kaluar nuk do t’i shtrenjtojnë drutë për ngrohje. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *